HOKEJ OD SERCA, czyli wielki mecz charytatywny Artyści vs. Przedsiębiorcy

adam


5 grudnia 2022

Hospicjum Cordis to absolutnie wyjątkowe miejsce, w którym każdy chory i cierpiący otoczony jest staranną opieką i miłością przez iście anielski personel. Miejsce to jednak, jak wiele innych palcówek tego typu, boryka się ostatnio z ogromnymi problemami natury ekonomicznej i finansowej.

Nie mogliśmy i my pozostać wobec tego faktu obojętni, również dlatego, że Hospicjum od wielu lat stanowi nieodłączny, niezwykle cenny element naszej lokalnej społeczności. Dlatego już 17.12.2022 r. dołączymy do imprezy HOKEJ OD SERCA, podczas której wspólnie z wieloma innymi podmiotami zagramy dla HOSPICJUM CORDIS, a także kilku naszych potrzebujących przyjaciół.

Liczyć się będzie oczywiście każdy grosz, a jesteśmy pewni, że w Hospicjum zostanie on wykorzystany najlepiej jak to możliwe, tzn. przekształci się w dobro, miłość, opiekę i pełne poświęcenia zaangażowanie.

Wraz z cudowną ekipą Hospicjum, Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich, MOSiR Katowice, KrysKa Designe, Grzegorz Chudy – galeria akwareli, Beboki z Katowic, Radio Silesia, Jarosław i Marcin Szeja Rally Team i wielu, wielu innymi zapraszamy wszystkich na to absolutnie wyjątkowe przedświąteczne wydarzenie, które zapewne sprawi wiele radości zawodnikom i kibicom , ale także otworzy serca i skarbonki oraz przyniesie nadzieję i spokój dla potrzebujących.

Patronat nad imprezą objął Prezydent Katowic – Marcin Krupa.

Jeśli chcecie dołączyć – w jakikolwiek sposób – do tej akcji – skontaktujcie się osobiście z lodowiskiem Jantor Katowice lub mailowo: kontakt@naprzodjanow.pl, ewentualnie telefonicznie: 693 181 185, 535 175 884.
Jeśli chcecie wesprzeć akcję bardziej konkretnie, tzn. finansowo, szansę będziecie mieć na licznych licytacjach podczas meczu.
Serdecznie zapraszamy w imieniu wszystkich organizatorów.
HOKEJ OD SERCA → 17.12.2022 r., Katowice Nikiszowiec, Lodowisko Jantor.

Tu przeczytacie apel Hospicjum Cordis o pomoc: https://www.facebook.com/130858396978111/posts/5640323552698207/