Nasz kalendarz na 2022, czyli czas na więcej!

adam


26 października 2021

Pomysł pojawił się niespodziewanie, podczas firmowej burzy mózgów. Kiedy we wspólnym gronie zastanawialiśmy się, jaka forma podkreślenia piętnastoletniej obecności naszej firmy na rynku ochrony mienia i osób byłaby najciekawsza, w pewnym momencie doszliśmy do wniosku, że skoro TIME, to może jak najbardziej kojarzący się z czasem kalendarz? Stąd był już tylko krok do tego, co widzicie na zdjęciach – czyli do kalendarza z piętnastoma miesiącami (zamiast standardowych dwunastu). Wszak… czas na więcej!

A dlaczego postanowiliśmy zapełnić go dziecięcymi rysunkami, miast sięgnąć po standardowe fotografie krajobrazów, zwierząt albo groźnie wyglądających postaci w mundurach? Ano właśnie – tym razem bardzo chcieliśmy uciec od sztampy, więc zaprosiliśmy do twórczej współpracy Dzieci naszych Pracowników. Zorganizowaliśmy dla nich w siedzibie firmy spotkanie, podczas którego opowiedzieliśmy nieco o TIME GROUP, specyfice naszych działań i charakterze pracy w ochronie. To w zupełności wystarczyło – dziecięca wyobraźnia, bezkompromisowość i zapał zostały uruchomione, przynosząc świetny, momentami niezwykle interesujący, a niekiedy też lekko humorystyczny efekt.

Pod bacznym okiem animatorki-opiekunki plastycznej powstało kilkanaście niebanalnych, bardzo różnorodnych prac, które trafiły na karty naszego nowego kalendarza. Jego autorami są dzieci w wieku od lat czterech do dwunastu – na takim urozmaiceniu także nam zależało i tę rozpiętość skojarzeń oraz ujęć tego samego tematu łatwo dostrzec. Z efektu końcowego jesteśmy niezmiernie zadowoleni – świetny efekt dziecięcej wrażliwości, wyobraźni i zmysłu obserwacji ozdobił nie tylko ściany firmowych biur, ale trafił też do rąk naszych Klientów, Partnerów Biznesowych i Przyjaciół.

Serdecznie dziękujemy Dzieciakom – autorom prac (a także wyrozumiałym Rodzicom), i życzymy wszystkim pomyślnych piętnastu najbliższych miesięcy…
A za rok też wymyślimy coś ciekawego 🙂