TIME GROUP ma 15 lat!

adam


22 października 2021

Tak, tak: TIME GROUP funkcjonuje w branży ochrony mienia i osób już od piętnastu lat. Od początku działalności firma dostarcza Klientom z całej Polski odpowiednio dopasowane, skuteczne i nowoczesne rozwiązania z zakresu usług ochroniarskich.

Historia grupy sięga 2006 r., kiedy na rynku pojawiła się TIME SECURITY. Sukces, jaki odniosła, umożliwił dalszą ekspansję marki i powstanie kolejnych, dynamicznie rozwijających się spółek z rodziny TIME. Wysoka jakość usług w połączeniu z optymalnie planowaną i odpowiednio korygowaną strategią, zgodnie ze zmieniającymi się uwarunkowaniami otoczenia rynkowego, zaowocowały tym, że ze stosunkowo niewielkiej firmy o zasięgu lokalnym TIME GROUP przekształciła się w zatrudniające obecnie blisko 1800 osób solidne, silne przedsiębiorstwo.

Nowa siedziba spółki, z własnym biurowcem, jest zlokalizowana w Mysłowicach, ale biura terenowe znajdują się także w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Dzięki temu firma może świadczyć usługi na terenie całej Polski i planować dalszy rozwój. Obecnie chroni zarówno obiekty użyteczności publicznej (banki, biurowce, szpitale, muzea, biblioteki, urzędy, baseny), infrastrukturę przemysłową (kopalnie, zakłady i hale produkcyjne, obiekty logistyczne, magazyny, budowy, odcinki autostrad), jak i mniejsze obiekty prywatne (domy, biura, sklepy).

A zatem minęło 15 lat. Teraz… czas na więcej!