Zapraszamy na mecz charytatywny Artyści vs Przedsiębiorcy!

adam


6 czerwca 2023

 

Już 1 lipca 2023 r. na boisku MOSiR w Katowicach przy ul. Asnyka 27 odbędzie się specjalny mecz charytatywny Artyści vs Przedsiębiorcy. Cel tradycyjnie jest szczytny: uczestnicy zagrają dla jednego z katowickich domów dziecka, a także dwóch przyjaciół Fundacji Wspieramy Marzenia, w tym dla jednego z pracowników naszej firmy.

Obecnie jesteśmy już na etapie dopinania ostatnich szczegółów wydarzenia. W części sportowej imprezy dobroczynnej odbędzie się piłkarski bój – Przedsiębiorcy zagrają przeciwko drużynie Artystów i Oldboyów Polskiej Reprezentacji. Wśród zawodników wiele znanych z mediów twarzy.
Firma TIME GROUP jest jednym z oficjalnych partnerów tego wydarzenia, a nasi szczególnie utalentowani futbolowo przedstawiciele także znajdą się w składzie drużyny Przedsiębiorców. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a w szczególności pracowników i sympatyków firmy, do uczestnictwa w imprezie. Szykuje się nie tylko fajny sportowy event i świetna zabawa – będzie można także realnie wspomóc potrzebujących. Start wydarzenia w samo południe 1 lipca br., a główna atrakcja dnia, czyli widowisko sportowe, jest zaplanowane na godz. 17.00.
-> 1 lipca 2023 r. / MOSiR Katowice / ul. Asnyka 27